piątek, 20 listopada 2015

Samochód z energią


Jak poradzić sobie, gdy wszystko w twojej torebce jest rozładowane... a do dyspozycji macie jedynie jedno zasilanie w samochodzie? Droga długa, a potrzeby jeszcze większe.... Ratunkiem dla was może okazać się Ładowarka Samochodowa GP Batteries. Dzięki niej zawsze możecie liczyć na dostęp do energii.
My zdecydowaliśmy się na ładowarkę z trzema wejściami USB. Jak szaleć, to szaleć. Dzięki temu skończyły się sprzeczki, która komórka ważniejsza. Oczywiście, że moja... Kobiety mają o wiele ważniejsze tematy do omówienia z przyjaciółkami niż mężczyźni. Z resztą ich wypowiedzi ograniczają się do "aha", "no" "yhy....". Zupełnie inny poziom komunikacji. I tak kobieta zadowolona, mężczyzna spokojny...a komórki i tablety naładowane i gotowe do działania na Full position ;) Nie tylko pozałatwiacie sprawy prywatne, ale i służbowe. Wy spokojni, klienci zadowoleni... a firma się rozwija.Tak więc, czy to w podróży, czy na bezludnej wyspie, jeśli nie umiecie lub też nie możecie pozwolić sobie na brak telefonu, tabletu, sprzętu grającego... zainwestujcie w Smart On The Go firmy GP Batteries. Są to gadżety, niezbędne na te czasy. Wygodne, praktyczne, uniwersalne i na pewno ułatwiające życie.

----------------------------------
post o PowerBank - link
ładowarka ścienna GP - link
GP Batteries - link


6 komentarzy:

 1. No dzięki takiemu cudeńku nie było by wreszcie kłótni co ładować pierwsze telefon mój czy tablet z bajkami dla dzieci na drogę

  OdpowiedzUsuń
 2. pora wybrać się na zakupy..... rzecz mała a jak przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyda się szczególnie na dłuższe trasy

  OdpowiedzUsuń
 4. O, taka samochodowa ładowarka tez by mi sie przydała!

  OdpowiedzUsuń
 5. O, taka ładowarka samochodowa tez by mi sie przydała!

  OdpowiedzUsuń