czwartek, 19 listopada 2015

Smart On The GoCo zrobić z rozładowanym telefonem, nie działającą mp3-ką czy też ledwo zipiącym tabletem? Na te wszystkie bolączki przychodzi nam z pomocą seria "Smart On The Go" firmy GP Batteries. Dzięki nim już nigdy nie będziemy odcięci od cywilizacji. W skład zestawu wchodzą: ładowarki samochodowe i ścienne, przewody oraz niezastąpiony PowerBank (link). Seria ta jest niesamowitym rozwiązaniem na rozładowane telefony i inne sprzęty ułatwiające nam życie. Czy to siedząc w domu, na polanie czy też buszując Polskimi szosami... nie straszne nam rozładowane baterie.

Naszym największym wybawieniem okazała się Ładowarka ścienna GP. Małe, białe i do tego z dwoma wejściami na USB. W szybki sposób będziemy w stanie podładować dwa urządzenia jednocześnie. Świetna sprawa. Tym bardziej gdy masz generalny remont w domu. A w kuchni działa tylko jeden kontakt, bo wymyśliłaś sobie, że wymienisz całą elektrykę. Dodam CAŁĄ! Kto bogatemu zabroni ;) W takiej sytuacji jeszcze bardziej doceniasz działający kontakt. A jak do niego podłączysz ładowarkę z dwoma wejściami USB... powstaje 8 cud Świata. Szybko i sprawnie podładujesz i telefon i tablet. Natomiast jeśli chcesz jeszcze podlizać się swojemu partnerowi... możesz podczepić też i jego telefon. Niech ma chłopak i szaleje na mieście ;) Tym bardziej, gdy będzie do ciebie dzwonił w sprawie pomocy przy liście zakupów. Znany obrazek? A jak :D

Energia.
Gdziekolwiek i kiedykolwiek jej potrzebujesz ;)
----------------------------------
post o PowerBank - link
ładowarka samochodowa GP - link
GP Batteries - link

7 komentarzy:

 1. Kurcze, smartfony to super wynalazek, ale bez power banka pewnie bym zgineła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne, praktyczne, mam nadzieję że cena nie zabija wielkością?

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój wesoły opis mnie przekonuje ☺ dobra pozycja na listę prezentów od Świętego 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry pomys. Trzeba sobie sprawić

  OdpowiedzUsuń
 5. Na szczęście mój obecny telefon ma porządną baterię, ale wcześniejszy model wymagał częstego ładowania, wtedy takie urządzenie bardzo by się przydało. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wolę tą przenośną ładowarkę, ja w domu na szczęście mam wszystkie kontakty podwójne i ładujemy sobie równocześnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki takiemu urządzeniu , mniej kłótni z żoną :)

  OdpowiedzUsuń