wtorek, 24 listopada 2015

Jeleń 3DSpadł pierwszy śnieg. Czego chcieć więcej, poza zimowymi oponami ;) Uwielbiam biel za oknem. Dni są piękniejsze, a noce stają się magiczne. Od razu przytulniej. Weselej. W powietrzu unosi się życzliwość. Każdy odlicza dni do Świąt,a wraz z tym popada w pozytywny nastrój. Magia :)
Dekoracje odkurzone. Proces przystrajanie mieszkania rozpoczęty. Jednak poza bombkami i świecidełkami chcę Wam zaproponować coś jeszcze. Głowę jelenia :D Papierową głowę jelenia w wersji 3D!!! My rzuciliśmy sobie wyzwanie i mamy zamiar zrobić to sami. Jakby do tej pory było mało do roboty w domu ;) Dla bardziej leniwych czy też zapracowanych, wysyłam do specjalistów w tej dziedzinie. Poniżej inspiracje nadają się na każdą kieszeń oraz na każdy poziom trudności.

FOLDIT
PaperSculpture
Papertrophy

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jelenie w wersji DIY, czyli zrób to SAM i tak ma być ;)

01
02
03
04
05
06
Linki do stron z makietami:
link-01  /  link-02  /  link-03  /  link-04  /  link-05  /  link-06

Do dzieła zatem ;)
-----------------------------------------
strony: DIY4 komentarze:

 1. jelenie rządzą na salonach kolejny rok jak widać :) u mnie wisi tekturowy jeleń DIY - taki prawie jak na tym przed przedostatnim zdjęciu :) i cieszę się bardzo z jego zrobienia :) życzę, aby Wam również wyszedł piękny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D u nas był przez jakiś czas papierowy-ale rysunek ;) teraz wreszcie jest pokój-salon skończony i możemy zrobić coś o poziom trudniejszego ;)
   pozdrawiam :D

   Usuń
 2. kurde gdybym tylko miała trochę z artysty ... :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poproś dzieciaki do pomocy ;)
   na pewno stworzycie coś cudownego :D

   Usuń